جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک پارسیان

وام
وام

وام ۳۰۰ میلیونی بانک پارسیان : بانک پارسیان به افراد حقیقی . صاحبان مشاغل برای راه‌اندازی و یا گسترش کسب‌وکار بسته نوید را با اعتبار حداکثر 300 میلیون تومان اعطا می‌کند.

وام

وام
وام

به گزارش آماج : وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.

امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

نرخ سود تسهیلات 12، 18 و 23 درصد است که بنابر مهلت بازپرداخت متفاوت است. مهلت بازپرداخت وام 1 تا 60 ماهه به صورت ماهانه و یک‌جا است که متقاضی قادر به انتخاب مهلت بازپرداخت و میزان سود است.

مبلغ این تسهیلات برا اساس پایش حساب تعیین یک تا 9 ماهه تعیین می‌شود و متقاضی می‌تواند مدت زمان پایش را انتخاب کند. اعتبار تسهیلات تا 4 برابر رسوب منابع طی دوره پایش و تا سقف 300 میلیون تومان خواهد بود.

اشخاص حقیقی، صاحبان کسب‌وکارها و پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌خوان، درگاه‌های پرداخت و بارکدخوان‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تسهیلات نوید و نحوه دریافت آن به وب‌سایت بانک پارسیان مراجعه کنند.

وام فوری ۳۰۰ میلیون تومانی به محض افتتاح حساب

وام
وام

به نقل از رده، افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد.

ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۳۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۳۹۷ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۱ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران هدف از برپایی این جشنواره را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی متصل به این مجموعه و پرداخت وام قرض الحسنه ویژه از محل حساب دستگاه‌های پوز اعلام کرده است.

امکان دریافت وام قرض الحسنه جهت خرید کالا و خدمات مورد نیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و افزایش فروش اقساطی محصولات برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب قرارداد «پذیرندگی طرح کالا کارت» از جمله دیگر اهداف برپایی این جشنواره هستند.

وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت + شرایط دریافت و مبلغ اقساط

اشخاصی که در یکی از شعب بانک ملت سپرده قرض الحسنه داشته و مایل به دریافت وام برای خرید کالاهای مختلف هستند، می‌توانند از طرح «حامی» این مجموعه استفاده کنند. حداکثر مبلغ این تسهیلات 200 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش رده، آن دسته از مشتریان بانک ملت که برای خرید کالاها و محصولات مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند برای وام ۲۰۰ میلیون تومانی درخواست بدهند و از فروشگاه‌های طرف قرارداد این بانک خرید داشته باشند.

تسهیلات حامی کارت در قالب عقد مرابحه به مشتریان اعطا می‌شود. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که قبلا از این طرح استفاده نکرده باشند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن ضامن رسمی است. سود این وام برحسب دوره بازپرداخت متغیر بوده و حداکثر به ۱۸ درصد می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۶۰ ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان است. کل سود تسهیلات، ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود ان، ۳۰۶ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

بانک ملت یکی از بانک‌های خصوصی برتر کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۹ آغاز کرد. این مجموعه به دنبال تحقق هدف‌هایی مانند رشد و بهره وری بانک‌ها، سوددهی و ارائه خدمات مناسب مشتریان، شناخت نیازها و دسته بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود و … است.

بانک ملت تاکنون توانسته تندیس زرین بانک محبوب ایران سال ۱۳۹۶، عنوان سومین شرکت برتر کشور در رتبه بندی سال ۱۳۹۵ سازمان مدیریت صنعتی و … را به دست آورد.

شرایط لازم برای دریافت وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا

وام
وام

مشتریان بانک سینا که مایل به دریافت وام ارزان قیمت از این مجموعه هستند کافی است در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کرده و بعد از واریز حداقل 100 هزار تومان در سپرده خود، میانگین حساب مورد نظر بانک را ایجاد کنند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «میعاد» به مشتریان واجد شرایط ارائه می‌شود.

آن دسته از اشخاصی که به وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح میعاد بانک سینا احتیاج دارند باید حداقل سه ماه یا حداکثر ۱۲ ماه از مدت زمان افتتاح سپرده ایشان گذشته باشد.

این تسهیلات در رده وام‌های ارزان قیمت بانک سینا قرار می‌گیرد و حداکثر سود آن ۹ درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات مذکور به ۳۶ ماه می‌رسد. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند برحسب نظر شعبه و میزان وام دریافتی، باید یا ضامن رسمی یا سند ملکی داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۴۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۲۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۷۵ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۲۳۰ میلیون و ۸۳ هزار و ۷۵ تومان خواهد بود.

بانک سینا در اسفندماه سال ۱۳۸۷ با هدف تامین نیازهای مالی واحدهای مختلف تجاری، تولیدی و خدماتی و همچنین جمع آوری سپرده‌های عمومی در جهت اعطای به بخش‌های مختلف اقتصادی به خصوص بخش تولید و تاسیس فعالیت خود را آغاز کرد.

هم اکنون بانک سینا انواع خدمات مرتبط با افتتاح انواع حساب، تسهیلات، مبارزه با پولشویی، مسئولیت اجتماعی، بانکداری شرکتی و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 12 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید