جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به پایگاه خبری آماج خوش آمدید

جایی که اخبار به روز و موثق را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

پایگاه خبری آماج (آماج نیوز)

پایگاه خبری آماج با ماموریتی روشن و محوریتی قوی در جمع‌آوری، تحلیل و انتشار آخرین اخبار اجتماعی، اقتصادی، هنری، تکنولوژی و فناوری اطلاعات استوار است.

آماج خبر به عنوان یک رسانه مستقل و معتبر به دنبال ارائه خدمات خبری بر اساس اصول رسانه‌های مستقل و شیوا می باشد،که به نام آماج رسانه افتخار می‌آورد.

ما اطلاعات به روز و قابل اعتمادی را به خوانندگان عزیزمان ارائه دهیم.تمام توان خود را می‌کنیم تا با اخبار دقیق و جامع، نقش موثری در افزایش آگاهی جامعه داشته باشد.

پایگاه خبری آماج به دنبال ارتقاء سطح آگاهی جامعه است و هدفش ارتقای سطح فهم و شناخت مخاطبان درباره مسائل مختلف است.ما به دنبال رشد و پیشرفت مداوم هستیم و همواره به نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ارزش می‌دهیم تا بهبودهای لازم را در خدماتمان اعمال کنیم.

اهداف و اولویتهای آماج خبر

هدف آماج رسانه خبر به ارتقای سطح آگاهی و دانش عمومی است تا با پوشش گسترده‌ای از مسائل مختلف، مخاطبان را به دیدگاهی شفاف و جامعه‌پسند هدایت کنیم.

پایگاه خبری آماج به هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی وابسته و مربوط نیست. توجه داشته باشید که برخی از مطالب این وب سایت تبلیغاتی است که به صورت مشخص در بخش های مشخص قرار میگیرد و در این رابطه پایگاه خبری آماج مسولیتی ندارد.

با ما همراه باشید و از گزارش‌های بی‌طرفانه ما در آماج خبر بهره‌مند شوید.

 

اطلاعات مجور پایگاه خبری آماج

صاحب امتیاز و مدیرمسوول: سمیرا جوشقانی
سردبیر: مرتضی لطفی

تلفن: 02188484460 رایانامه: aamaaj.ir@gmail.com

تاریخ صدور: 1400/09/01 نوع رسانه: الکترونیک – برخط شماره مجوز: 89192

زبان رسانه: فارسی گرایش رسانه: عمومی مخاطبان: عموم زمینه رسانه: فناوری, هنری, اجتماعی, اقتصادی

لینک مجوز در سامانه رسانه های کشوری