جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ماجرای جدایی یک زوج به‌خاطر فیلم سینمایی باربی

فیلم باربی تبدیل به معیاری برای زنانی شده است که می‌خواهند مرد زندگی‌شان را انتخاب کنند. اخیرا دختری بعد از اینکه متوجه شد نامزدش از مضمون فیلم باربی متنفر بود، از او جدا شد.

فیلم سینمایی باربی، از زمان اکران تاکنون با انتقادهای بسیاری مواجه شده است، اما بسیاری از منتقدان مضامین فمینیستی آن را تحسین می‌کنند. جالب‌تر از همه اینکه این فیلم این‌روزها تبدیل به معیاری برای سنجش مردها و واکنش آنها به این فیلم شده است و زنانی که قصد ازدواج دارند، می‌خواهند نظر شریک زندگی آینده‌شان را درباره این فیلم بدانند. این موضوع حداقل برای یک زوج اتفاق افتاده است.

دختری که همراه با نامزدش فیلم باربی را تماشا کرده بود، دریافت نامزدش -البته الآن نامزد سابقش- از این فیلم حس خوبی اصلا نگرفته و حتی بسیار ناراحت شده است.

kk

فیلم نشان می‌داد نبود برابری جنسیتی روی تمام جنبه‌های زندگی افراد یک جامعه اثر منفی از خود به جا می‌گذارد و این دختر وقتی متوجه شد، شریک زندگی آینده‌اش به این موضوع اعتقادی ندارد و آن را نامطلوب می‌داند، به این نتیجه رسید که مرد مناسبی برای زندگی انتخاب نکرده است.

این دختر گفت، «با این اظهار نظر نامزد سابقم دریافتم او همچنان احساسات مردسالارانه دارد و نمی‌تواند همسر خوبی برایم باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید