جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شقایق دهقان با این کار از ممنوع التصویر درخواهد آمد

شقایق دهقان
شقایق دهقان

شقایق دهقان با این کار از ممنوع التصویر درخواهد آمد : تابستان سال جاری بود که دو قسمت از برنامه «ناتو» با حضور شقایق دهقان باعث شد تا حواشی مبنی بر ممنوع الکاری این بازیگر تلویزیون به وجود بیاید، هر چند مهدی صفی یاری، تهیه کننده و کارگردان آن زمان شایعات را رد کرد.

شقایق دهقان

شقایق دهقان
شقایق دهقان

به گزارش آماج : اما خبری از پخش قسمت‌های «ناتو» نشد. حالا با گذشت شش ماه خبر پخش فصل دوم رئالیتی‌شوی «ناتو» اعلام شده و نام شقایق دهقان در میان شرکت کنندگان دیده می‌شود.

رئالیتی شوی «ناتو» با اجرای محمدرضا علیمردانی از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۱۳ آذر عرضه خواهد شد. مهدی صفی‌یاری تهیه‌کننده و کارگردان «ناتو» است. محمدرضا علیمردانی نیز اجرای این برنامه را برعهده دارد.

شقایق دهقان، کمند امیرسلیمانی، مجید آقاکریمی، فقیهه سلطانی، رزیتا غفاری، ایمان صفا، کامران تفتی، علی صبوری، امیرحسین مدرس، نصرالله رادش، هادی کاظمی، وحید آقاپور از جمله شرکت کنندگان فصل دوم «ناتو» هستند.

در رئالیتی شوی «ناتو» چند بازیکن حضور دارند. در طول مسابقه پرسش‌هایی سخت و گاهی اوقات خنده‌دار از آن‌ها پرسیده می‌شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ درست برسند.

شقایقدهقانcopy

در صورتی که بازیکنان به هر سوال، جواب درست بدهند مبلغی را به عنوان جایزه دریافت می‌کنند و به ازای هر جواب غلط، همان مبلغ از جایزه آن‌ها کم خواهد شد.

از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را برعهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می‌کند هیچ‌کس حتی مجری برنامه، از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید