جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویژگی‌های جدیدی به ChatGPT اضافه می‌شود؛ سؤالات پیشنهادی و آپلود هم‌زمان چند فایل

چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT در طول زمان تغییراتی زیادی داشته و OpenAI همچنان به افزودن قابلیت‌های جدید به این چت‌بات ادامه می‌دهد. حالا ظاهراً قرار است مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید به این ابزار قدرتمند اضافه شود که یکی از آن‌ها قابلیت آپلود چندین فایل به‌صورت هم‌زمان است.

صفحه رسمی OpenAI در پستی در شبکه اجتماعی X (یا توییتر سابق) اعلام کرد که در روزهای آینده به‌روزرسانی بزرگی در ChatGPT رخ خواهد داد. یکی از این ویژگی‌ها که در همان نگاه اول می‌توانید آن را ببینید، سؤالات پیشنهادی است. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر گفت‌وگو را با هوش مصنوعی آغاز کنید و با یک صفحه چت خالی روبه‌رو نباشید. این قابلیت در زمینه نوشتن پاسخ به پیام‌های هوش مصنوعی هم به شما کمک خواهد کرد.

چه ویژگی‌های جدیدی به ChatGPT اضافه خواهد شد؟

OpenAI می‌گوید اگر کاربر سرویس ChatGPT Plus باشید، این هوش مصنوعی به‌خاطر می‌سپارد که پیش‌تر کدام مدل GPT را به‌عنوان مدل پیش‌فرض خود انتخاب کرده بودید تا هر بار لازم نباشد که دوباره مدل مدنظر خود را انتخاب کنید. به‌عبارت دیگر، کاربر در هنگام استفاده از این چت‌بات مدام به‌صورت پیش‌فرض به مدل GPT-3.5 برگردانده نمی‌شود و در صورت انتخاب GPT-4، این انتخاب ذخیره می‌شود.

یکی از به‌روزرسانی‌های مهم ChatGPT پشتیبانی از آپلود چندین فایل به‌صورت همزمان است. قابلیت آپلود فایل از طریق پلاگین Code Interpreter در دسترس کاربران قرار دارد، و حالا نسخه بتای آن برای همه کاربران پلاس در دسترس قرار گرفته است.

کاربران چت جی‌پی‌تی حالا دیگر به‌صورت خودکار هر دو هفته یک‌بار از حساب خود بیرون انداخته نمی‌شوند. و در صورتی که یک کاربر از حسابش خارج شود، با یک صفحه خوش‌آمدگویی جدید مواجه می‌شود.

ChatGPT حالا از میانبرهای جدید پشتیبانی می‌کند که با استفاده از Ctrl + / یا Command + / می‌توانید فهرست کامل آن‌ها را ببینید.

اگرچه مدیرعامل OpenAI قبلاً گفته بود که این شرکت هنوز توسعه GPT-5 را شروع نکرده است، اما حالا گزارش‌ها نشان می‌دهند که آن‌ها برای ثبت نشان تجاری GPT-5 در آمریکا اقدام کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید