قابلیت انتشار استوری تلگرام

به گزارش آماج، از ساعات پایانی شب گذشته برای برخی کاربران تلگرام قابلیت استوری فعال شده است.

کاربران نسخه‌ی رایگان تلگرام از ساعات پایانی شب گذشته قابلیت استوری را دریافت کرده‌اند. پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، گفته است که این قابلیت به‌صورت تدریجی منتشر می‌شود؛ بنابراین اگر نمی‌توانید استوری ارسال کنید، فعلاً منتظر بمانید.

انتشار عمومی استوری تلگرام با تولد ۱۰ سالگی این پیام‌رسان هم‌زمان شده است. مدیرعامل تلگرام می‌گوید این پیام‌رسان دهه‌ی موفقی سپری کرد و اکنون ۸۰۰ میلیون کاربر ماهانه دارد.

تلگرام برای موفقیت هرچه‌بیشتر قصد دارد به سرویسی فراتر از پیام‌رسان تبدیل شود و با قابلیت‌هایی مثل استوری با شبکه‌های اجتماعی رقابت کند.

تلگرام به هنگام انتشار استوری برای کاربران پریمیوم گفت که می‌توان استوری‌های ۶، ۱۲، ۲۴ و ۴۸ ساعته منتشر کرد؛ اما بر اساس بررسی‌ها، کاربران نسخه‌ی رایگان تلگرام صرفاً می‌توانند استوری ۲۴ ساعته منتشر کنند. به‌علاوه این کاربران با محدودیت ارسال روزانه سه استوری مواجهند.

اولویت استوری کاربران پریمیوم بالاتر است و استوری این افراد در ابتدای فهرست نمایش داده می‌شود. کاربران پریمیوم می‌توانند برخلاف کاربران نسخه‌ی رایگان، استوری‌ها را ذخیره کنند، کپشن طولانی‌تری بنویسند و در استوری خود لینک قرار دهند.

استوری تلگرام
استوری تلگرام

پاول دورف از ارائه تدریجی قابلیت استوری تلگرام برای عموم کاربران خبر داده است، بنابراین مدتی طول می‌کشد تا همه بتوانند از آن استفاده کنند، پس اگر هنوز امکان انتشار استوری تلگرام ندارید، باید همچنان منتظر بمانید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =