جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

عیدی شب یلدای دولت واریز شد؟

عیدی شب یلدای دولت
عیدی شب یلدای دولت

عیدی شب یلدای دولت واریز شد؟ در سایت های خبری مطالبی با عنوان واریز یارانه ۴ میلیونی در شب یلدا منتشر شده است که تا این لحظه این مطلب تائید نشده است.

عیدی شب یلدای دولت

عیدی شب یلدای دولت
عیدی شب یلدای دولت

به گزارش آماج : بر اساس اخبار جدید شنیده شده دولت قرار است نفری یک میلیون تا ۴ میلیون در شب یلدا واریز کند که این خبر تا الان تائید نشده است ،در سایت های خبری مطالبی با عنوان واریز یارانه ۴ میلیونی در شب یلدا منتشر شده است که تا این لحظه این مطلب تائید نشده است.

بر اساس اخبار جدید شنیده شده دولت قرار است نفری یک میلیون تا ۴ میلیون در شب یلدا واریز کند که این خبر تا الان تائید نشده است.

دولت در نیمه دوم سال به پرداخت یارانه های جدید اقدام کرده است. واریز یارانه دولت احمدی نژاد برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه به حساب مردم آغاز شده است. خبرهای جدیدی از واریز یارانه شب یلدا به گوش می رسد.

یارانه یلدایی یا همان یارانه جدید آذر ماه ۲۰ آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و حالا زمزمه‌هایی شنیده می‌شود از اینکه دولت قرار است به مردم در شب یلدا یارانه جدید یک میلیونی بدهد. اما تاکنون خبری از این یارانه نیست.

dowmjnload
برای برخی کودکان که باید شرایط خاصی داشته باشند بین ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
براساس تصمیم جدید، برخی از کودکان مشمول یارانه‌ای جدید خواهند شد؛ این یارانه برای هر کودک بین ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بر این اساس اگر کودکی شرایط خاص من جمله سوتغذیه، لاغری مفرط، کوتاهی قد و… باشد، مشمول این یارانه خواهد شد تا تحت درمان قرار بگیرد. این یارانه برای کودکان کودکان ۶ ماهه تا ۶ ساله ایی است که نیازمند تقویت غذایی هستند و توسط وزارت بهداشت در کل کشور توسط خانه‌های بهداشت شناسایی و به وزارت رفاه معرفی می‌شوند. مبلغ یک میلیون تومان به ازای هر فرزند بین دهک ۱تا ۵ و دهک‌های ۶ تا۷ مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به اضافه مبلغ یارانه واریز خواهد شد

عیدی شب یلدای دولت
عیدی شب یلدای دولت

معاون وزیر رفاه گفته است: این یارانه برای ۱۲۰هزار خانوار واریز خواهد شد؛ البته توجه داشته باشید این رقم تنها و تنها ویژه خرید از اقلام طرح کالابرگ الکترونیکی خواهد بود.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید