جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فسیل ۱۰۰میلیارد را رد کرد

فیلم کمدی فسیل پرمخاطب‌ترین فیلم کمدی نیست و از این فیلم نیز پرمخاطب‌تر در تاریخ سینمای کمدی ایران وجود دارد اما از نظر رقم این فیلم اولین فیلمی است که به فروش ۱۰۰میلیارد تومانی رسیده است.
فیلم کمدی فسیل به‌کارگردانی کریم امینی و تهیه‌کنندگی سیدابراهیم عامریان، توانست فروش خود را از مرز 100 میلیارد رد کند و به‌عنوان اولین فیلم سینمایی ایران معرفی شود که این میزان فروش داشته است.

بر اساس اطلاعات سایت سمفا، فسیل در زمان حاضر با 540 سالن سینما و 35 هزار و 774 سانس بیش از 101 میلیارد تومان فروش کرده است. تعداد مخاطبین این فیلم 2,213,302 نفر است. بنابراین و با توجه به تعداد مخاطبین فیلم‌های کمدی سینمای ایران نمی‌توان این فیلم را پرمخاطب‌ترین فیلم کمدی سینمای ایران دانست.

Fosil 02

بر اساس سالنامه‌ آماری سینمای ایران که سالانه توسط سازمان سینمایی منتشر می‌شود، در زمان حاضر فیلم اخراجی‌های2، 5٬328٬297 نفر مخاطب دارد که در سال 1388 با این میزان مخاطب و با متوسط قیمت بلیت 1670 تومان، 7 میلیارد و 900 میلیون تومان فروش کرده است، به‌تعبیری اگر این فیلم در زمان حاضر فروش داشت با متوسط قیمت بلیت 45 هزار تومان بیش از 239 میلیارد تومان فروش داشت.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید