جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هوای تهران در وضعیت هشدار

هوای تهران
هوای تهران

هوای تهران در وضعیت هشدار : بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (27 آذر 1402)‌ در شرایط ناسالم برای تمامی گروه‌های جامعه قرار دارد.

هوای تهران

14020913000809 Test PhotoN

 

به گزارش آماج : شاخص آلودگی هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته روی عدد 144 قرار داشت و کیفیت هوا برای گروه‌های حساس ناسالم بود و هم اکنون یکشنبه 27 آذرماه ۱۴۰۲ نیز شاخص آلودگی هوا روی عدد 151 ست و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای تمام گروه های جامعه قرار گرفت.

در سال جاری و براساس روز شمار شاخص آلودگی تا امروز دوشنبه (۲7 آذر) کیفیت هوای پایتخت، ۹ روز در وضعیت پاک، ۱۸۳ روز در وضعیت قابل قبول، 70 روز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ۱۰ روز ناسالم برای همه شهروندان بود. هوای تهران در هیچ روزی در وضعیت بسیار ناسالم و خطرناک قرار نداشته است.

1792275

شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود که این تقسیم‌بندی شامل « از صفر تا ۵۰ هوا پاک»، « ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول(سالم) یا متوسط»، «از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس»، «از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم»، «از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم» و «از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک» می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهارده =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید