جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شروع خوب شگفتی ساز جام جهانی/ توقف کنگو مقابل زامبیا

در پنجمین روز از مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۳ آفریقا تیم ملی فوتبال مراکش کار خود را با برد آغاز کرد و کنگو مقابل حریف خود متوقف شد.

به گزارش آماج،سی و چهارمین دوره رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آفریقا از روز شنبه ۲۳ دی با حضور ۲۴ تیم در شش گروه چهار تیمی به میزبانی ساحل عاج آغاز شده است. دور اول مرحله گروهی این مسابقات با برگزاری ۲ دیدار به پایان رسید.

مراکش ۳ – تانزانیا صفر

تیم ملی فوتبال مراکش شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در اولین دیدار خود در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا با بردی قاطع حیرف خود تانزانیا را از پیش رو برداشت تا گام محکمی در راه قهرمانی بردارد. تیم ملی مراکش در این دوره یکی مدعیان کسب قهرمانی جام ملت‌های آفریقا است.

کنگو یک – زامبیا یک

در آخرین دیدار از دور اول مرحله گروهی تیم‌های کنگو و زامبیا به مصاف هم رفتند که دو تیم در پایان وقت‌های قانونی بازی به تساوی یک بر یک رضایت دادند و امتیازها را تقسیم کردند.

برنامه دیدارهای سی و چهارمین دوره جام ملت‌های آفریقا به شرح زیر است:

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲
گروه A: ساحل عاج ۲ – گینه بیسائو صفر

یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲
گروه A: نیجریه یک – گینه استوایی یک
گروه B: مصر ۲ – موزامبیک ۲
گروه B: غنا یک- کیپ ورد ۲

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
گروه C: سنگال ۳ – گامبیا صفر
گروه C: کامرون یک – گینه یک
گروه D: الجزایر یک – آنگولا یک

سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
گروه D: بورکینافاسو یک – موریتانی صفر
گروه E: تونس صفر – نامیبیا یک
گروه E: مالی ۲ – آفریقای جنوبی صفر

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲
گروه F: مراکش ۳ – تانزانیا صفر
گروه F: کنگو یک – زامبیا یک

پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲
گروه A: گینه استوایی – گینه بیسائو، ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان
گروه A: ساحل عاج – نیجریه ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان
گروه B: مصر – غنا، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲
گروه B: کیپ ورد- موزامبیک، ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی
گروه C: سنگال- کامرون، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه چارلز کونان بانی، یاموسوکرو
گروه C: گینه – گامبیا، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه چارلز کونان بانی، یاموسوکرو

شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه D: الجزایر – بورکینافاسو، ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه
گروه D: موریتانی – آنگولا، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه
گروه E: تونس – مالی، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آمادو گون کولیبالی، کورهوگو

یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲
گروه F: مراکش- کنگو، ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه لوران پوکو، سن پدرو
گروه F: زامبیا- تانزانیا، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه لوران پوکو، سن پدرو
گروه E: آفریقای جنوبی – نامیبیا، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آمادو گون کولیبالی، کورهوگو

دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه A: گینه استوایی – ساحل عاج، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان
گروه A: گینه بیسائو – نیجریه، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی
گروه B: کیپ ورد – مصر، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی
گروه B: موزامبیک – غنا، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲
گروه C: گامبیا – کامرون، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه
گروه C: گینه – سنگال، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه چارلز کونان بانی، یاموسوکرو
گروه D: آنگولا – بورکینافاسو، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه چارلز کونان بانی، یاموسوکرو
گروه D: موریتانی- الجزایر، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲
گروه E: نامیبیا – مالی، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه لورن پوکو، سن پدرو
گروه E: آفریقای جنوبی – تونس، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آمادو گون کولیبالی، کورهوگو
گروه F: تانزانیا – کنگو، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آمادو گون کولیبالی، کورهوگو
گروه F: زامبیا – مراکش، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه لوران پوکو، سن پدرو

یک هشتم نهایی

شنبه ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۷: تیم اول گروه D – تیم سوم B/E/F، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه
بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی

یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۹: تیم اول گروه A – مقام سوم C/D/E، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان
بازی شماره ۴۰: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه لوران پوکو، سن پدرو

دوشنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۱: تیم اول گروه B – مقام سوم A/C/D، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی
بازی شماره ۴۲: برنده گروه C – مقام سوم A/B/F استادیوم چارلز کونان بانی، یاموسوکرو

سه شنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۲

بازی شماره ۴۳: برنده گروه E – نایب قهرمان گروه D، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آمادو گون کولیبالی، کورهوگو

بازی شماره ۴۴: برنده گروه F – نایب قهرمان گروه E، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه لوران پوکو، سن پدرو

یک چهارم نهایی

جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۵: برنده دیدار بازی ۳۸ – برنده دیدار بازی ۳۷، ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان
بازی شماره ۴۶: برنده دیدار بازی ۴۰ – برنده دیدار بازی ۳۹، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی

شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۷: برنده دیدار بازی ۴۳ – برنده دیدار بازی ۴۲، ساعت ۲۰:۳۰ در مقابل مسابقه برنده ۶ استادیوم صلح بواکه
بازی شماره ۴۸: برنده دیدار بازی ۴۱ – برنده دیدار بازی ۴۴، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه چارلز کونان بانی، یاموسوکرو

نیمه نهایی

چهار شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۹: برنده دیدار بازی ۴۵ – برنده دیدار بازی ۴۸، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه صلح بواکه
بازی شماره ۵۰: برنده دیدار بازی ۴۷ – برنده دیدار بازی ۴۶، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان

رده بندی

شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۵۱: بازنده دیدار بازی ۴۹ – بازنده دیدار بازی ۵۰، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه فلیکس هوفوئت بوینی

نهایی

یکشنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲
بازی شماره ۵۲: برنده دیدار بازی ۴۹ – برنده دیدار بازی ۵۰، ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آلاسان اوتارا، آبیجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شانزده =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید