جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جشنواره «ساندنس» برندگان خود را شناخت

چهلمین جشنواره فیلم ساندنس برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف سینمایی دراماتیک و مستند اعلام کرد.

،به گزارش آماج، چهلمین دوره جشنواره فیلم «ساندنس» آمریکا از ۱۸ تا ۲۸ ژانویه (۲۸ دی تا ۸ بهمن) در حال برگزاری است و فیلم «در تابستان ها» ساخته آلساندرا لاکوراتزا جایزه بزرگ هیات داوران مسابقه سینمای دراماتیک آمریکا و «جنگ ظروف چینی» ساخته برندان بلومو محصول مشترک آمریکا و اوکراین هم جایزه بزرگ هیات داوران بخش مسابقه مستند آمریکا را در اختتامیه این رویداد دریافت کردند.
در بخش سینمای جهان هم فیلم «سوجو» ساخته آسترید روندرو و فرناندو والادز محصول مشترک مکزیک، آمریکا و فرانسه جایزه بزرگ هیات داوران مسابقه سینمای دراماتیک و فیلم «نوع جدیدی از بیایان» ساخته سیلیه سونسمو یاکوبسن محصول نروژ، جایزه بزرگ مسابقه مستند را از آن خود ساختند.

در سایر بخش‌های جایزه تماشاگران در بخش سینمای دراماتیک آمریکا به «دیدی» ساخته شان وانگ و جایزه تماشاگران سینمای مستند آمریکا به «دخترها» ساخته آنجلا پتون و نانالی رو تعلق گرفت.

همچنین جایزه تماشاگران سینمای جهان هم به «دخترها دختر خواهند بود» ساخته شوچی تالاتی محصول مشترک هند، فرانسه و نروژ و جایزه تماشاگران سینمای مستند جهان هم به «ابلین» ساخته بنیامین ری محصول نروژ اختصاص یافت.

 

جشنواره ساندنس تا فردا8  بهمن ماه با نمایش فیلم‌های منتخب ادامه پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید