جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بلوجونیور؛ عیدی مناسب فرزند شما

بلوجونیور به شما این امکان را می‌دهد که برای حداکثر چهار فرزند خود حساب بانکی بسازید و به هر حسابی دسترسی جداگانه داشته باشید.

به گزارش آماج نوروز و شروع سال جدید نزدیک است. بلو با پیشنهاد ویژه‌ای که برای شما و فرزندتان دارد، اینجاست تا امسال را از سال‌های دیگر متمایز کند.

این پیشنهاد ویژه بلوجونیور است؛ محصولی از بلوبانک سامان که برای کودکان 7 تا 14 سال طراحی شده و فرصتی است که از طریق آن می‌توانید برای کودک خود حساب بانکی باز کنید و عیدی امسال را همراه با آموزش مسائل مالی، به‌شکلی متفاوت هدیه دهید.

بلوجونیور چیست؟

بلوجونیور درحقیقت یک حساب بانکی مستقل به همراه اپلیکیشن و بلوکارت شخصی برای فرزند شماست و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که در بلو حساب باز کنند و با نظارت و کمک شما، از همان سن مفاهیم مالی را به‌سادگی یاد بگیرند؛ بنابراین این حساب نه‌تنها فضایی برای آموزش مسائل مالی به فرزند را فراهم می‌کند، بلکه استقلال مالی کنترل‌شده‌ای را نیز به او می‌دهد.

چطور می‌توان از بلوجونیور استفاده کرد؟

برای دریافت بلوجونیور کافی است:

  • حساب بلو داشته باشید
  • اپلیکیشن بلوجونیور را دانلود و نصب کنید
  • در اپلیکیشن برای فرزند خود حساب باز کنید

لازمه استفاده از بلوجونیور این است که شما به‌عنوان والد کودک، کاربر بلو باشید. پس از نصب بلوجونیور، با ورود به قسمت والدین و واردکردن اطلاعات حساب بلوی خود، از شما خواسته می‌شود که اطلاعات هویتی کودک را وارد کنید و مراحل احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.

بلوجونیور

بلوجونیور به شما این امکان را می‌دهد که برای حداکثر چهار فرزند خود حساب بانکی بسازید و به هر حسابی دسترسی جداگانه داشته باشید. توجه داشته باشید که تنها یک والد می‌تواند به حساب بانکی فرزند دسترسی داشته باشد و نظارت هر دو والد بر یک حساب ممکن نیست. پس از تکمیل و بازکردن حساب، کارت بانکی جذاب، رنگارنگ و منحصربه‌فردی برای فرزندتان ارسال می‌شود.

با بلوجونیور، کودک من چه چیزهایی یاد می‌گیرد؟

  • مفهوم پول و بانک: با داشتن حساب و بلوکارت شخصی، فرزند شما با مفهوم پول و نحوه‌ استفاده از آن آشنا می‌شود.
  • پس‌انداز: بلوجونیور به فرزند شما کمک می‌کند تا با مفهوم پس‌انداز و اهمیت آن آشنا شود و برای آینده‌ خود برنامه‌ریزی کند.
  • تراکنش‌های بانکی: فرزند شما با انجام تراکنش‌های بانکی، مانند خرید و کارت‌به‌کارت، به‌سادگی با سیستم بانکی آشنا می‌شود.
  • مدیریت: بلوجونیور به فرزندتان کمک می‌کند تا با مفاهیم اولیه اقتصادی، مانند خریدوفروش، آشنا شود و مدیریت مالی را از همان کودکی به‌راحتی فرا بگیرد.

مزایای بلوجونیور برای والدین

  • امکان نظارت: شما به‌عنوان والد کودک، می‌توانید هرلحظه بر تراکنش‌ها و جزئیات مربوط به حساب فرزند خود نظارت داشته باشید و در امنیت و آسودگی کامل به تربیت هوش اقتصادی او بپردازید.
  • آموزش مفاهیم مالی: بلوجونیور با فراهم‌کردن محیطی جذاب و ساده به شما کمک می‌کند تا مفاهیم مالی را به‌طور عملی به فرزند خود آموزش دهید.
  • استقلال مالی: بلوجونیور با ایجاد استقلال مالی برای کودک، به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی او را برای آینده و مواجه با چالش‌های مالی آماده کنید.

بلوجونیور؛ یک عیدی‌ ماندگار و دوست‌داشتنی

بلوجونیور نه‌تنها یک سرمایه‌گذاری برای آینده‌ کودک، بلکه یک عیدی جذاب و هیجان‌انگیز نیز برای فرزند شما محسوب می‌شود. بلوکارت‌هایی که فرزند شما دریافت می‌کند، متناسب با سن کودک در طرح‌های جذاب و دیدنی تولید شده است. این بلوکارت‌ها با سه پس‌زمینه رنگی بنفش، مشکی و سفید موجود هستند که پس‌زمینه بنفش تاکنون با استقبال بیشتری در مقایسه با دو رنگ مواجه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بلوجونیور می‌توانید به وب‌سایت آن مراجعه کنید و پس از دانلود و نصب آن، به‌‌راحتی عیدی فرزند خود را آماده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید