جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کلاهبرداری مقداد آی‌تی

در اوضاع بد اقتصادی کشور، گزارش‌هایی از کلاهبرداری‌های اینترنتی به گوش می‌رسد. یک شرکت کامپیوتری معروف و قدیمی در اینترنت، به نام “مقداد ای تی” به تازگی مورد اتهام کلاهبرداری قرار گرفته است.

به گفته کابران فروشگاه آنلاین مقداد، با تبلیغات جذاب و قیمت‌های پایین، محصولات خود را بر روی سایت خود عرضه می‌کند. اما پس از پرداخت هزینه محصولات به دست مشتری نمیرسد و بعد از پیگیری های متعدد کاربران جهت برگشت وجه با عدم پاسخگویی مواجه شده اند.

برخی از این شکایت در اوایل دیماه، ثبت شده اند. به ادعای برخی از کاربران این شرکت که فعالیت‌های خود را در زمینه فروش لوازم و تجهیزات کامپیوتری انجام می‌دهد، به دلیل وضعیت بحرانی، تصمیم گرفته بود با استفاده از روش‌های فریبنده مختلف از جمله ارسال پیامک به مشتریان خود، آنان را به خرید محصولات غیرضروری وادار کند.

به گزارش آماج بسیاری از کاربران این فروشگاه آنلاین قبلا هم سابقه بدعهدی به کارابران خود را داشته و در شکایات کاربران از عملکرد نامطلوب و ناپایدار سایت، قسمت‌های مخفي شده در قوانین سایت، عدم تحويل سفارشات در زمان مقرر و هزینه‌گیري بالا بعد از خروج محصولات، و تحویل محصولات معیوب و خراب گزارش شده است.

بسیاری از کابران فروشگاه آنلاین مقداد، شکایات خود را به سازمان‌های مصوب و قضایی منطقه اعلام کرده‌اند و در حال حاظر دادخواست‌های قضائی عليه فروشگاه آنلاين مقداد جهت مسدود شدن درگاه پرداخت اینترنتی و نماد الکترونیک این شرکت صادر شده است. اما سوال اینجاست با وجود این همه شکایت چرا این سایت فیلتر نشده و همچنان پابرجاست و سفارش گیری میکند؟

با توجه افزایش وقوع چنین حوادث نامطلوب در فضای آنلاین، به کاربران توصیه میشود تا حد امکان سفارش را به صورت پرداخت در محل انجام دهند.

پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از به دام افتادن هموطنان بیشتر و دیده شدن این مطلب لینک آن را از طریق رسانه ها به اشتراک بگذارید.

ما همچنان منتظر گزارشات جدید از این شرکت هستیم و به زودی این صفحه را به روز خواهیم کرد.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 1 =

آخرین اخبار