جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۴۰ هزار معلم جدید جذب شدند

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای جبران کمبود معلم در کشور امسال ۴۰ هزار دبیر جدید جذب شدند.

به گزارش آماج، رضا مراد صحرایی ظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم استقبال نو معلمان آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزمون جذب ۱۱ هزار مربی پرورشی در مدارس کشور طی نیمه دوم امسال برگزار می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: به دلیل نیاز موجود در این بخش طی آزمون استخدامی جداگانه‌ای جذب مربی پرورشی در کشور انجام می‌شود که تا کنون مجوز ۱۱ هزار نفر را دریافت کرده‌ایم و تلاش داریم این میزان را به ۲۰ هزار نفر برسانیم.

۴۰ هزار معلم جدید جذب شدند
۴۰ هزار معلم جدید جذب شدند

وی بیان کرد: برای جبران کمبود دبیر در کشور امسال ۴۰ هزار معلم جدید جذب شدند که علت تأخیر در جذب آن‌ها مشکلاتی از قبیل تأخیر در اعلام نتایج آزمون‌های استخدامی و روند متفاوت مصاحبه‌های استخدامی بود.

مراد صحرایی تاکید کرد: اگر چه به مدت چهار هفته در جذب دبیر در استان خراسان رضوی تأخیر داشتیم که مطمئن هستیم این عقب ماندگی به زودی جبران می‌شود، اما توانستیم دبیران خوبی را برای ۳۰ سال خدمت مخلصانه جذب کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کودکان امانت‌های سنگینی هستند و معلمان خوب برای پرورش و تربیت آن‌ها باید در کشور جذب شود، افزود: مشکلات امروز در بخش کمبود مربی به دلیل کاستی‌های دوران‌های گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید