جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یزد میزبان بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شد

یزد
یزد

یزد میزبان بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شد : بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به میزبانی شهر یزد و با حضور قصه‌گویانی از سراسر ایران و کشورهای دیگر برگزار می‌شود.

یزد

14020814000433 Test PhotoN

به گزارش آماج : بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به میزبانی شهر یزد و با حضور قصه‌گویانی از سراسر ایران و کشورهای دیگر برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره قصه‌گویی با شعار «با قصه لبخند بسازیم» از ۲۷ تا ۳۰ آذر به میزبانی شهر یزد برگزار خواهد شد.

جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بخش‌های مختلف کلاسیک و مدرن، آیینی سنتی، قصه‌گویی با زبان اشاره، قصه‌های ۹۰ ثانیه و قصه‌گویی بین‌المللی برگزار می‌شود.

170129021

همچنین چهار بخش جدید با عنوان قصه‌های ویژه سردار سلیمانی، لبخند، کودکان غزه و نیروی انتظامی برای اولین بار در جشنواره اجرا خواهد شد.

براساس آمار دبیرخانه جشنواره در این دوره ۱۷ هزار قصه‌گو مشارکت داشتند و داوری بخش بین‌المللی بین کشورهای ترکیه، آفریقای جنوبی، آرژانتین، هند، اسکاتلند، کنیا، انگلیس، مالزی، اوگاندا، تانزانیا، لسوتو، لبنان و فرانسه انجام خواهد شد.

بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی امسال با رویکرد مردمی‌سازی و عمومی‌سازی قصه‌گویی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 10 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید