جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قابلیت به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر هنگام تماس ویدیویی به واتس‌اپ اضافه شد

واتس‌اپ به قابلیت جدیدی مجهز شده است که از طریق آن می‌توانید نمایشگر دستگاه را در هنگام تماس‌های ویدیویی با دیگران به اشتراک بگذارید، البته به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر در تماس‌های ویدیویی واتس‌اپ قابلیت جدیدی نیست و سرویس‌هایی مانند زوم، گوگل میت یا مایکروسافت تیمز هم از آن بهره می‌برند.

به گفته واتس‌اپ، این قابلیت جدید از طریق آیکون به‌اشتراک‌گذاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با انتخاب این گزینه، کاربران می‌توانند کل نمایشگر یا تنها یک اپلیکیشن را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین در آینده گزینه‌ای برای به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر در حالت افقی هم به این پیام‌رسان اضافه می‌شود.

کاربردهای قابلیت به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر واتس‌اپ

به گفته متا، می‌توان از این ویژگی برای به‌اشتراک‌گذاری اسناد کاری، مشاهده تصاویر و ویدیوها با اعضای خانواده، برنامه‌ریزی برای تعطیلات، خرید آنلاین با دوستان یا کمک به افراد برای کارهای مرتبط با فناوری استفاده کرد.

قابلیت به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر در تماس‌های ویدیویی چندین ماه پیش به‌صورت بتا در اختیار کاربران قرار داشت و حالا از حالت بتا خارج شده و در اختیار تمام کاربران در سراسر جهان قرار گرفته است. این ویژگی برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و ویندوز در اختیار کاربران قرار دارد.

واتس‌اپ در سال جاری میلادی به قابلیت‌های جدید زیادی مجهز شده است که البته برای این پیام‌رسان جدید محسوب می‌شوند و در سایر پلتفرم‌ها شاهد حضور آن‌ها بوده‌ایم. واتس‌اپ می‌خواهد با این ویژگی‌ها رقابت جدی‌تری با سایر سرویس‌ها داشته باشد و همچنین مانع از مهاجرت کاربرانش به سرویس‌های رقیب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید