جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اینستاگرام و چک کردن پیج ما توسط دیگر افراد

چک پیج اینستاگرام
چک پیج اینستاگرام

 اینستاگرام و چک کردن پیج ما توسط دیگر افراد : ورود مفهوم اینترنت به زندگی و جوامع بشری در سال های اخیر از یک سو و رواج شبکه های اجتماعی از سوی دیگر، شکل آن و ارتباطات درونش را به طور کامل تغییر داده است. شاید اینکه این مفاهیم در چه سطحی از نفوذ در بشر قرار دارند، زیاد قابل محاسبه نباشد اما قطعا میتوان نتیجه گرفت که دیگر قادر به این نیستیم که آنها را کنار بگذاریم. قوانین و قواعد حاکم بر این فضای مجازی هر روز ابعاد جدیدی می گیرد؛ هر لحظه هشتگ ها و عنوان های جدیدی است که به محض رخداد یک حادثه، در آنها ترند می شوند و توجه میلیاردها انسان را به خود جلب می کنند. در این مقاله قصد داریم تا به شکل کامل به دلیل چک پیج اینستاگرام ما توسط دیگر افراد، روش پیدا کردنشان بپردازیم.

چک پیج اینستاگرام ما توسط دیگر افراد

چک پیج اینستاگرام
چک پیج اینستاگرام

به گزارش آماج : این شبکه ها، فصل مشترکی از مردم شناسی، جامعه شناسی، تاریخ، جغرافیا، اقتصاد، سیاست، ارتباطات و حتی دین است. جنبه ی شبکه بودن این مفاهیم، برگشت وسیعی به میلیون ها و حتی میلیاردها انسان است که علاقه مند به دنبال کردن فرد مقابل و علاقه مندی های او هستند. سازندگان این شبکه ها، با یک سری از الگوریتم های مبنا آنها را طراحی کرده اند. به طور مثال اینکه چه فرآیندی برای معرفی و پیشنهاد دوستان یک حساب طی می شود را میتوان یک الگوریتم پایه ای محسوب کرد. کشف این الگوریتم ها، شناسایی شکل عملکرد آنها و تاثیر آنها در روند بکار گیری شبکه اجتماعی موضوعی است که هم می تواند منشا طراحی نرم افزارهای جانبی و کمکی جدید شوند و هم در سالهای اخیر الهام بخش کلاهبرداری های مجازی نیز بوده است. درکل باید ماهیت دوجنبه این شبکه ها را هموراه مدنظر قرار داد. بدین معنا که اولا بر بستر مجازی استوار هستند و پیش نیازهای خود را طلب می کنند و همچنین به صورت شبکه فعالیت می کنند که انعکاس ارتباطات واقعی در فضای مجازی هستند.

نرم افزارهای اینترنتی فعال در شبکه های اجتماعی تنوع بسیاری یافته اند و تقریبا هر رسته ی انسانی برای خود جامعه مجازی تشکیل داده است. اما مهمترین و مشهورترین و پراقبال ترین آنها اپلیکیشن اینستاگرام است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
اینستاگرام یکی از پرکاربردترین البته محبوب ترین سیستم های عامل فعال در رسانه های اجتماعی است. بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه به این سیستم رجوع می کنند و علاقه مندی های خود، خانواده و دوستانشان را پیگیری می کنند. این پیگیری علاوه بر مشاهده و دنبال نمودن و احتمالا پسندیدن نیز خواهد بود. یعنی ارسال عکس و متن و ویدیو و سایر اشکال رسانه برای ابراز ذهنیت های کاربر هم از این مجموعه فعالیت های مرسوم است.

این اپلیکیشن امروز بخشی از فیس بوک محسوب می شود و محبوبیت پیشین آن را نیز به ارث برده است. قدرت اصلی اینستاگرام، در معرفی شرکت ها و سازمان های بزرگ و بین المللی است که از آن به عنوان بهترین و جامع ترین راه برای تبلیغ خدمات و محصولات خود استفاده می کنند. این نهادهای بعضا بزرگ و اغلب کوچک، مخاطبان خود را همواره رصد می کنند. علاقه مندی های آنها را شناسایی می کنند. به دنبال کشف عادات و خلق و خوی آنها هستند. خط فکری و نگاه آنها را دنبال می کنند. یعنی اینکه آنها در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام، به چه صفحاتی مراجعه می کنند برایشان بسیار حیاتی است. این یک واقعیت غیرقابل انکار است که آن دنبال کنندگانی که به شما وفادارند و شما را تحسین می کنند، در کنار تحسین شما، رقبای شما را می بینند؟ اگر این کار را می کنند، به کدام یک از اقدامات رقبا بیشتر جذب می شوند؟ یا اینکه اصلا نگاه بزرگ و تجاری نداشته باشیم. چه کسی و با چه اهدافی، در کمین پیج ما نشسته است و چگونه بفهمیم آنها کدام یک از کاربران هستند؟

اینستاگرام برای جلب رضایت شما، نمی تواند اطلاعات و داده های دیگر کاربران را در اختیار شما قرار دهد. این خلاف شخصی بودن داده های کاربر است و این مجوز چه در این شبکه و چه در سایر اپلیکیشن ها خلاف قاعده های مرسوم است. اما تمایل ما به کشف این موضوع سبب توضیحات کاملی در مورد آن خواهد بود.

ابزار آماری پیش ساخته اینستاگرام

یکی از ابزارهای بسیار مرسوم و البته پیش ساخته بر روی اینستاگرام میتوان به ابزار “اینسایت” اشاره کرد. دو نکته مهم در این مورد وجود دارد که در اینجا به ان میپردازیم. نکته اول اینکه باید توجه کنیم این امکان فقط برای پیج های بیزینس و تجاری وجود دارد و در صورتی که شخص از پیج شخص حقیقی و مورد مربوط به غیرتجاری برخوردار باشد، عملا این امکان از او سلب می شود. البته شخص میتواند براحتی از طریق تنظیمات پیج آن را به حالت بیزینس تغییر دهد.

نکته دوم در این مورد این است که آمار مربوط به ” اینسایت” یک پیج، فقط آمار کلی و عددی است و هویت مربوط به کاربران را مخفی نگه میدارد. در واقع این آمار برای کشف اطلاعات مخفی یک کاربر کمک خاصی نمی کند ولی برای ارتقای پیج و آمار ریاضی آن بسیار موثر و کارا است.

اینستاگرام
اینستاگرام

برنامه های مربوط به کشف بازدیدکنددگان

احتمالا اگر از کاربران اپلیکیشن هایی مشابه اینستاگرام باشید، این سوال برای پیش آمده است که ” می توانم ببینم که چه کسی به پروفایل و پیج من سر زده است؟”. قبلا اشاره کردیم که این موضوع نه براحتی مطرح نمودن سوال آن است و نه میتوان آن را کشف کرد. در بند قبل به نزدیک ترین و راحت ترین راه کشف آن اشاره کردیم که البته محدودیت های بسیاری داشت. در این قسمت به اپلیکیشن هایی اشاره می کنیم که از آنها برای این موضوع میتوان بهره گرفت. البته توجه داشته باشید که به شکل افراطی از هیچ برنامه غیر رسمی استفاده نکنید، چرا که منجر به بلاک شدن پیج اینستاگرام شما می شود.

اپلیکیشن Follower Insight

اپلیکیشن Follower Insight
اپلیکیشن Follower Insight

80fab6f4 3939 4c69 bfbd f67aeb28223a
با کمک این برنامه میتوانید استاکر های دنبال کننده ی پروفایل خود را بدست آورید. تمام افرادی که شما را مسدود می کنند و یا آنهایی که از طریق فالو و آنفالو بدنبال اهداف خاصی هستند را ردیابی کنید. این برنامه رابط کاربری بسیار ایده آلی داشته و برایتان به اندازه کافی مفید است.

اپلیکیشن Who viewed your Instagram profile

اپلیکیشن Who viewed your Instagram profile
اپلیکیشن Who viewed your Instagram profile

این برنامه را به راحتی می توانید از پلتفرم های اندرویدی تهیه کنید. غالبا برای کشف افرادی که عکس ها و استوری های شما را در اینستاگرام مشاهده کرده اند. به محض نصب برنامه، تمام داده های مربوط به اینستاگرام شما جمع آوری شده و مورد تحلیل قرار می گیرد. از میان این اطلاعات، افرادی که بیشترین مراجعه به پروفایل شما داشته اند را معرفی می کند. از جمله بهترین و پرکاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده در این زمینه محسوب می شود و معمولا پاسخ های بسیار کاربردی برای نیاز شما دارد.

اپلیکیشن Who viewed my IG Insta Profile

اپلیکیشن Who viewed my IG Insta Profile
اپلیکیشن Who viewed my IG Insta Profile

با کمک این برنامه، گزارش های منظمی از روند سرکشی به پیج خود را بدست خواهید آورد. الگوریتم های بسیار سریعی داشته و البته کارکردن با آن به هیچ وجه پیچیده نیست. این از جمله بهترین نرم افزارهای برای پیگیری استاکرهای شماست.

اپلیکیشن Views for Instagram
در این اپلیکیشن شما قابلیت مشاهده فوری و آنلاین برای استاکرهای خود را دارید. می توانید سریعا اعلان مربوط به مراجعه آنها به پروفایل خود را دریافت کنید. در مورد افرادی که تصاویر و ویدیوهای شما را دریافت کرده اند نیز می توانید این موضوع را شناسایی کنید. مجددا رابط کاربری مربوط بسیار ساده و کاربردی است و رایگان در دسترس شما قرار گرفته است.

اپلیکیشن Socialplus
از بهترین و دقیق ترین برنامه های مورد استفاده در این زمینه میتوان به این مورد اشاره کرد. صددرصد نتایج بدست آمده از آن قابل اتکا و اعتماد است. در مورد مشاهده تصاویر و استوری ها بهترین نوع آمار را ارائه می دهد. در مورد افرادی که شما را دنبال نمی کنند و مسدود کرده اند نیز میتوانید آمار و اطلاعات جالب و بدرد بخوری را بدست آورید.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید