نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان از ۱۲ شهریور آغاز و تا ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ ادامه دارد، اما کدام گروه از فرهنگیان مشمول نقل و انتقال اضطراری هستند؟

 

به گزارش آماج، ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان از ۱۲ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۲ شهریورماه باید به پایان برسد؛ همچنین موافقت اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء و مقصد نیاز است.

شرایط نقل و انتقال فرهنگیان

ملاک بررسی وضعیت انتقال افراد، سمت و رشته تدریسی اصلی کارکنان است. سمت و رشته تدریس اصلی منطبق بر رسته و رشته شغلی استخدامی کارکنان است مگر آنکه در طول خدمت تغییر کرده باشد.

افرادی که در فرایند نقل و انتقالات فرهنگیان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ منتقل شدند مجاز به شرکت در انتقال اضطراری نیستند.

فرهنگیان
فرهنگیان

مشمولین انتقال اضطراری شامل این موارد است: پدر، مادر، همسر و فرزند شهید. جانبازان بالای ۲۵ درصد، زوجین فرهنگی به محل خدمت همسر، بانوان فرهنگی دارای سه فرزند زیر ۱۲ سال (ملاک محاسبه سن فرزندان تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ است) و همچنین همسر جانباز در صورت تغییر دائم محل اشتغال جانباز در همان سال با ارائه تأییدیه از مراجع ذیصلاح.

سرپرست پدر و مادر شهید با ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح؛ همکاران دارای فرزند معلول جسمی، حرکتی در صورت ارائه مدرک معتبر و همچنین همکارانی که خود، همسر یا فرزند دارای بیماری خاص یا صعب العلاج باشند (در صورت تأیید کمیسیون پزشکی) و امکان استفاده از مرخصی استعلاجی برای آنان نباشد؛ بانوان دارای فرزند زیر یک سال و مازاد بودن نیرو با شرط رعایت امتیاز افراد

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =