جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیگیری حقوقی دورهمی مهران مدیری

دورهمی مهران مدیری
دورهمی مهران مدیری

پیگیری حقوقی دورهمی مهران مدیری : محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم و دبیر جشنواره تلویزیونی «جام جم» از برگزاری این جشنواره طی سال جاری خبر داد.

دورهمی مهران مدیری

دورهمی مهران مدیری
دورهمی مهران مدیری

به گزارش آماج : جشنواره تلویزیونی «جام جم» مهمترین و تنها جشنواره تلویزیونی است که در همه رشته‌های بازیگری، اجرا، تولید، تهیه کنندگی و … نامزدهایی را معرفی و برگزیده‌ها را انتخاب می‌کند.

این جشنواره آخرین بار سال ۹۷ برگزار شد و حالا قرار است پس از چند سال دوباره راه اندازی شود. محسن برمهانی معاون سیما به تازگی احکام دبیر و اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره را ابلاغ کرد در گزارشی درباره چالش‌های این جشنواره در صورت برگزاری نوشت.

محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم و دبیر جشنواره «جام جم» درباره زمان برگزاری این جشنواره با توجه به اینکه تا پایان سال فقط چند ماه باقی مانده است گفت: امسال جشنواره تلویزیونی «جام جم» برگزار خواهد شد اما درباره اینکه زمان دقیق آنچه ماهی خواهد بود بعد از جلسات شورای سیاست گذاری اعلام می‌شود. ممکن است این جشنواره زودتر از اسفند ماه برگزار شود اما زمان قطعی طی برگزاری جلسات شورا تصویب می‌شود.

دبیر جشنواره «جام جم» درباره اینکه جلسات شورای سیاست گذاری جشنواره از چه زمانی شروع خواهد شد، بیان کرد: جلسات از روز دوشنبه ۱۵ آبان برگزار می‌شود و محورهای مختلفی مورد بحث و بررسی شورا قرار می‌گیرد.

دورهمی مهران مدیری
دورهمی مهران مدیری

طی این جلسات ابتدا موارد مختلف برای نگارش آئین نامه جشنواره در نظر گرفته می‌شود و بعد آئین نامه برای تصویب به مراتب بعدی می‌رود. سعی داریم درباره تدوین آئین نامه زودتر به جمع بندی و تصمیم گیری برسیم.

خوشرو درباره بازه زمانی انتخاب آثار و هنرمندان نامزد شده در جشنواره نیز یادآور شد که طی آئین نامه‌ای که توسط شورای سیاست گذاری جشنواره تدوین و تصویب می‌شود بازه زمانی برای شرکت در جشنواره نیز اعلام می‌شود.

مدیر شبکه نسیم در ادامه درباره سخنان ناصر قدیر کاشانی تهیه کننده «دورهمی» و ادعاهای مطرح شده توسط وی درباره این برنامه تصریح کرد: چندان در جریان جزئیات سخنان وی نیستم اما مساله این برنامه به معاونت حقوقی سازمان صداوسیما مربوط می‌شود و از آن طریق در حال پیگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید