جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نسخه تحت وب هوش مصنوعی تولید تصویر Imagine متا از راه رسید

متا در رویداد Meta Connect 2023 از هوش مصنوعی تولید تصویر Imagine رونمایی کرد و نسخه پیش‌نمایش آن را در اختیار کاربران قرار داد. حالا نسخه تحت وب این هوش مصنوعی از راه رسیده است تا کاربران از طریق مرورگر خود بتوانند از آن استفاده کنند.

به گزارش آماج همانطور که متا در پست جدید وبلاگ خود توضیح می‌دهد، مدل تولید تصویر Imagine این شرکت اکنون از طریق یک وب‌سایت اختصاصی نیز قابل دسترس است. درست مانند سایر ابزارهای هوش مصنوعی، Imagine نیز به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق پیام‌های متنی ساده خود تصاویری را ایجاد کنند. Imagine که به مدل Emu متا متکی است، برای هر دستور متنی کاربر چهار تصویر تولید می‌کند.

هوش مصنوعی تولید تصویر متا

هوش مصنوعی تولید تصویر متا

همچنین تمام تصاویر تولیدشده توسط این مدل در گوشه پایین سمت چپ خود دارای واترمارک هستند تا ساخت آن‌ها توسط هوش مصنوعی متا مشخص شود. غول فناوری همچنین وعده داده که در آینده روی واترمارک نامرئی کار خواهد کرد که در برابر تغییرات رایج تصاویر مانند برش، تغییر رنگ و موارد دیگر مقاوم خواهد بود.

علاوه‌براین، متا برای افرادی که از طریق برنامه‌های پیام‌رسان این شرکت با مدل تولیدکننده تصویر تعامل دارند، ابزار جدیدی تحت عنوان Reimagine را معرفی کرده است (تصویر زیر) که با وجود آن می‌توانید تصاویر ایجاد‌شده توسط هوش مصنوعی متا را با دوستان خود تغییر دهید.

هوش مصنوعی تولید تصویر متا

متا در پست خود همچنین اشاره می‌کند که درحال آزمایش ده‌ها ویژگی هوش مصنوعی جدید برای برنامه‌های خود است. برای اینستاگرام، متا با ابزار خلاقانه جدیدی که «Expander» نام دارد، درحال آزمایش قابلیت تبدیل یک تصویر منظره به پرتره در استوری‌ها است. برای فیسبوک، هوش مصنوعی مولد قرار است در بخش‌هایی ازجمله گروه‌ها و مارکت‌پلیس ظاهر شود. ازجمله دیگر ویژگی‌های درحال توسعه متا می‌توان به پیشنهادهای نوشتاری ایجادشده توسط هوش مصنوعی برای فید پست‌ها و همچنین پاسخ‌های تولیدشده توسط هوش مصنوعی برای سازندگان اشاره کرد.

درنهایت، متا چت‌بات هوش مصنوعی خود را اکنون در دسترس تمام کاربران مستقر در ایالات‌متحده قرار داده است. چت‌بات این شرکت در اینستاگرام، مسنجر و واتس‌اپ در دسترس است و متا همچنین درحال آزمایش ویژگی جدید «حافظه طولانی‌مدت» برای هوش مصنوعی خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 3 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید