جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سازمان تأمین‌ اجتماعی ارسال پیامک‌های جعلی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین‌ اجتماعی

سازمان تأمین‌ اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای پیرامون تلاش افراد سودجو و متخلف برای سوءاستفاده از نام، عنوان یا لوگوی این سازمان از بیمه شدگان این سازمان خواست نسبت به این موارد مراقب باشند.

سازمان تأمین‌ اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای :

پیرامون تلاش افراد سودجو و متخلف برای سوءاستفاده از نام، عنوان یا لوگوی این سازمان اعلام کرد: هرگونه تماس یا پیامکی مبنی بر درخواست ارسال اطلاعات شخصی و مالی بیمه‌شدگان و بازنشستگان، مورد تأیید این سازمان نیست. شایان ذکر است اطلاعیه‌های رسمی سازمان علاوه بر شعبه‌های بیمه‌ای، صرفاً از طریق درگاه‌های ارتباطی رسمی این سازمان منتشر می‌شود.

سازمان تامین‌اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای پیرامون تلاش افراد سودجو و متخلف برای سوءاستفاده از نام، عنوان یا لوگوی این سازمان اعلام کرد: هرگونه تماس یا پیامکی مبنی بر درخواست ارسال اطلاعات شخصی و مالی بیمه‌شدگان و بازنشستگان عزیز، مورد تایید این سازمان نیست.

اطلاعیه‌های رسمی سازمان علاوه بر شعبه‌های بیمه‌ای، صرفا از طریق درگاه‌های ارتباطی رسمی این سازمان منتشر می‌شود. سازمان تامین‌اجتماعی پیش از این نیز اعلام کرده است که هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد با عنوان سازمان تامین‌اجتماعی به در منازل و تقاضای وجه یا درخواست اطلاعات شخصی، مورد تایید این سازمان نیست و اقدامی کلاهبردارانه است. بیمه‌شدگان و بازنشستگان محترم برای کسب هر‌گونه اطلاعات موردنیاز، در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند با مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره۱۴۲۰ تماس بگیرند و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان این مرکز بهره‌مند شوند.

سازمان تأمین‌ اجتماعی
سازمان تأمین‌ اجتماعی

 

سازمان تأمین‌ اجتماعی پیش از این نیز اعلام کرده بود که هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد با عنوان سازمان تأمین‌ اجتماعی به درب منازل و تقاضای وجه یا درخواست اطلاعات شخصی، مورد تأیید این سازمان نبوده و اقدامی کلاهبردارانه است.

لازم به ذکر است بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای کسب هر‌گونه اطلاعات موردنیاز، در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند با مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره 1420 تماس برقرار کنند و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان این مرکز بهره‌مند شوند.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید