جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

زیمنس و مایکروسافت برای ساخت دستیار هوش مصنوعی

زیمنس و مایکروسافت
زیمنس و مایکروسافت

زیمنس و مایکروسافت برای ساخت دستیار هوش مصنوعی : غول صنعتی آلمانی زیمنس آگ با مایکروسافت برای طراحی دستیار مجهز به هوش مصنوعی برای بهبود همکاری میان انسان و ماشین آلات بخش تولید، همکاری می‌کند.

زیمنس و مایکروسافت

زیمنس و مایکروسافت
زیمنس و مایکروسافت

به گزارش آماج :  زیمنس در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که «دستیار زیمنس اینداستریال کوپایلت» از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد، بهینه‌سازی و اشکال‌زدایی کدهای اتوماسیون به عنوان ابزاری برای صرفه‌جویی در زمان برای شرکت‌ها استفاده می‌کند. این شرکت اعلام کرد این دستیار، کاری را که پیش از این، هفته‌ها طول می‌کشید، به چند دقیقه کاهش می‌دهد.

مایکروسافت پس از سرمایه گذاری بیش از ۱۰ میلیارد دلاری در شرکت OpenAI که سازنده چت بات هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی است، در یکپارچه کردن دستیارهای هوش مصنوعی مولد در محصولات و خدمات خود، پیشگام بوده است. این شرکت اکنون سرگرم ساخت دستیارهایی با شرکای خود برای کمک به بخش‌های صنعتی شامل خودروسازی، بسته‌بندی کالاهای مصرفی و ماشین‌سازی است.

زیمنس و مایکروسافت
زیمنس و مایکروسافت

رولاند بوش، مدیرعامل زیمنس گفت: این پتانسیل متحول کردن شیوه طراحی، توسعه، تولید و اجرای شرکت‌ها را دارد. دسترس پذیر کردن گسترده همکاری انسان و ماشین، به مهندسان اجازه می‌دهد تا طراحی کد را تسریع کرده، نوآوری را افزایش دهند و با کمبود نیروی کار ماهر مقابله کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تامین کننده خودرو آلمانی شفلر در حال حاضر از یک دستیار مشابه برای تولید کد برای سیستم‌های اتوماسیون برنامه نویسی و کاهش زمان خرابی در کارخانه‌ها استفاده می‌کند.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

آخرین اخبار