جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دنی ویلنوو ساخته شدن قسمت سوم «تل‌ماسه»‌ را رویایی خواند

کارگردان «تل‌ ماسه» احتمال ساخته شدن قسمت سوم را کلمات روی کاغذ نامید.

به گزارش آماج، دنی ویلنوو می‌خواهد دنیای آراکیس را بعد از «تل‌ماسه: قسمت دوم» کشف کند. او در مصاحبه جدیدی با سایت «امپایر» از امیدهای خود برای ساخته شدن قسمت سوم این مجموعه فیلم‌های علمی تخیلی حماسی صحبت کرد و گفت: اگر بتوانم یک سه گانه بسازم محقق شدن یک رویاست.

ویلنوو در مورد پیشرفت قسمت سوم به کنایه گفت: در حد کلماتی روی کاغذ است.

«تل‌ماسه: قسمت سوم» بر اساس کتاب «مسیح تل‌ماسه» ساخته خواهد شد که دنباله مستقیم رمان اصلی فرانک هربرت نویسنده «تل‌ماسه» در سال ۱۹۶۵ است. هربرت در مجموع ۵ دنباله نوشت، از جمله «بچه‌های تل‌ماسه» و «خدا امپراطور تل‌ماسه». پس از درگذشت هربرت در سال ۱۹۸۶، پسرش برایان چندین رمان پیش درآمد و دنباله‌ای در دنیای «تل‌ماسه» منتشر کرد.

6575342

ویلنوو در این باره گفت: «مسیح تل‌ماسه» در واکنش به این واقعیت نوشته شد که مردم پل آتریدس را قهرمان می‌دانستند و اقتباس من به ایده او نزدیک‌تر است.

وی عنوان کرد که اگر اقتباس او از «مسیح» عملی شود سومین و آخرین فیلم این مجموعه می‌شود.

در «تل‌ماسه: قسمت دوم» داستان پل آتریدس با بازی تیموتی شالامه ادامه پیدا می‌کند که با چانی با بازی زندایا و فریمن‌ها متحد می‌شود تا از آنهایی که خانواده‌اش را نابود کردند، انتقام بگیرد. آستین باتلر، فلورانس پیو، ربکا فرگوسن، خاویر باردم، دیو باتیستا، کریستوفر واکن، لئا سیدو دیگر بازیگران فیلم دوم هستند که به دلیل اعتصاب‌های هالیوود اکران آن از ۲۳ اکتبر ۲۰۲۳ تا ۱۵ مارس ۲۰۲۴ عقب افتاد.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید