جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 همراه اول معرفی شد

همراه اول، به‌عنوان نخستین اپراتور تلفن همراه کشور، با توجه به دغدغه‌های مردم «کمپین نوروزی 1403» را برگزار می‌کند.

سرآغاز فصل بهار همواره فرصتی مطلوب برای انجام سفرهای نوروزی است و به این مناسبت، همراه اول بسته‌های رومینگ ویژه نوروز 1403 خود را برای سفرهای زیارتی و سیاحتی نوروزی معرفی کرده است.

به گزارش آماج، برنامه‌ریزی برای سفرهای نوروزی در روزهای پایانی سال، از برنامه‌های رایج خانواده‌های ایرانی است که ترجیح می‌دهند بنابر میزان بودجه خود، با برنامه‌ای مشخص به استقبال سال نو بروند.

همراه اول، به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور با توجه به دغدغه‌های مردم، «کمپین نوروزی 1403» را نیز مانند کمپین سال گذشته، با ایجاد بهترین تجربه ارتباطی در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه «سرویس رومینگ بین‌الملل» طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

مسافران می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنت بین‌المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر، از طریق شبکه‌های اجتماعی، به‌صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته‌های رومینگ، علاوه بر دسترسی به کلیه وب‌سایت‌های بانکی و دولتی ایرانی، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم‌کارت و بسته‌های اپراتورهای خارجی است. گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت.

تمامی مشترکان حقیقی و حقوقی با سیم‌کارت‌های دائمی یا اعتباری خودشان می‌توانند بسته‌های رومینگ را برای خود یا مسافرشان خریداری کنند. برای سهولت بیشتر برای مشتریان سازمانی، امکان خرید بسته‌های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکیشن «همراه من» وجود دارد.

این کمپین با لحاظ مقاصد پرتردد ایرانیان و تأمین نیاز طیف‌های مختلف مشترکان، بسته‌های رومینگ ویژه کشورهای منطقه نوروز، عراق، ترکیه، امارات و دور دنیا (در بیش از 100 اپراتور خارجی) را به تمامی ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی در ایام نوروز را دارند، پیشنهاد می‌کند. این بسته‌ها با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 10 ستاره 40 مربع (#40*10*) در دسترس هستند. بسته‌های رومینگ نوروزی در دو نوع «اینترنت بین‌المللی نامحدود» و «مکالمه دور دنیا» تهیه شده است.

همراه اول

بسته ویژه رومینگ با عراق

بسته نوروزی تدارک دیده‌شده برای مسافران کشور عراق، «اینترنت نامحدود 7 روزه» است که با قیمت 500 هزار تومان ارائه می‌شود.

بسته ویژه رومینگ با ترکیه

مسافران نوروزی ترکیه نیز می‌توانند با خرید و فعال‌سازی «اینترنت نامحدود 10 روزه» به قیمت 500 هزار تومان، از هدایای «20 دقیقه مکالمه و 20 پیامک» بهره‌مند شوند.

بسته ویژه رومینگ با امارات

مشترکانی که قصد عزیمت به امارات متحده عربی را دارند، می‌توانند بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» را با قیمت 500 هزار تومان خریداری و فعال کنند و از هدایای «30 دقیقه مکالمه و 30 پیامک» نیز بهره‌مند شوند.

بسته‌های ویژه رومینگ دور دنیا همراه اول

سایر مشترکان همراه اول که علاقه‌مندند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیم‌کارت خارجی، از بسته‌های مقرون‌به‌صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین‌المللی استفاده کنند، می‌توانند بسته‌های رومینگ دور دنیا ویژه ایام نوروز 1403 را انتخاب کنند.

متقاضیان می‌توانند بسته به نیاز خود، یکی از دو بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» یا «25 دقیقه مکالمه 14 روزه» را انتخاب کنند.

بسته اینترنت نامحدود 7 روزه دور دنیا به قیمت یک میلیون تومان عرضه می‌شود و قیمت بسته 25 دقیقه مکالمه 14 روزه دور دنیا نیز با هدیه 25 پیامک، 480 هزار تومان است. دسترسی به لیست کشورهای طرف قرارداد بسته‌های اینترنت و مکالمه رومینگ دور دنیا از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

شایان ذکر است که بسته‌های نامحدود دیتا شامل سیاست مصرف منصفانه می‌شود؛ به این معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص، به 128 کیلوبیت بر ثانیه می‌رسد و تا پایان مدت‌زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین‌المللی) برقرار خواهد بود.

متقاضیان باید قبل از ورود به کشور مقصد، از فعال‌بودن سرویس رومینگ خود مطلع باشند. این کار با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 10 ستاره 291 مربع (#291*10*) یا مراجعه به منوی رومینگ در اپلیکیشن «همراه من» امکان‌پذیر است.

فعال‌سازی بسته‌های مرتبط با این کمپین که از هم‌اکنون تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین‌ماه 1402) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پرتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید