جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

باران و باد شدید در تهران / بازگشت آلودگی هوا از فردا

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و وزش باد شدید خبر داد و اعلام کرد: از عصر چهارشنبه تا روز شنبه به‌تدریج روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

به گزارش آماج، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران امروز (۷ آذر) نیمه ابری تا ابری تا بعد از ظهر و در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه پیش‌بینی می‌شود که از بعد از ظهر امروز تا صبح فردا (۷ و ۸ آذر) به‌ویژه در نیمه جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

از بعد از ظهر چهارشنبه تا روز شنبه (۸ تا ۱۱ آذر) به‌تدریج با استقرار جوی نسبتاً پایدار وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و در مناطق پرتردد شهری روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

باران و باد شدید در تهران
باران و باد شدید در تهران

امروز و فردا کاهش محسوس دما و از روز پنجشنبه تا شنبه روند افزایش تدریجی دما پیش‌بینی‌می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، «سنجش آلودگی فیروزکوه» با کمینه دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۸ آذر) صاف تا کمی ابری، گاهی همرا با وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۹ آذر) آسمان تهران صاف، در بعضی ساعت‌ها همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید