جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اینتل تاریخ برگزاری رویداد Intel Vision 2024 را اعلام کرد

اینتل از برگزاری رویداد Vision 2024 در تاریخ 8 و 9 آوریل (20 و 21 فروردین‌ماه 1403) خبر داد. انتظار می‌رود در این رویداد با برنامه‌های اینتل برای سال‌های آینده آشنا شویم.

به گزارش آماج چندین سال است که اینتل رویداد Vision را به‌عنوان بخشی از سری «ON» برگزار می‌کند. اینتل در این رویداد روی فناوری‌ها و برنامه‌هایش برای سال‌های آینده تمرکز می‌کند و اهمیت بالایی برای سرمایه‌گذاران و شرکای این شرکت دارد؛ چرا که می‌توانند عملکرد اینتل در آینده را پیش‌بینی کنند.

برگزاری رویداد اینتل Vision 2024 در فروردین‌‌ماه 1403

اینتل

اینتل رویداد آینده‌اش را در فینیکس، آریزونا برگزار می‌کند و رویدادی برای مدیران کسب‌وکارها و مدیران دنیای فناوری خواهد بود:

«ما هیجان‌زده‌ایم که برگزاری رویداد اینتل Vision 2024 در تاریخ 8 و 9 آوریل در فینیکس، آریزونا را اعلام کنیم. اینتل ویژن رویداد اصلی ما برای مدیران کسب‌وکارها و دنیای فناوری است که درباره ترندهای صنعتی جدید، راهکارهای هوش مصنوعی، فناوری ابری، نسل بعدی سیستم‌ها و آینده فناوری، اطلاعات کسب می‌کنند. به رهبران و مهمانان سرشناس اینتل بپیوندید تا میزگردهای جذاب، دموهای مهیج و بینش‌های پیشرو را ببینید.»

درحالی‌که اینتل اطلاعاتی درباره محصولات حاضر در این رویداد منتشر نکرده است، انتظار می‌رود که در اینتل Vision 2024 با اطلاعاتی درباره نسل بعدی محصولات این شرکت روبه‌رو شویم. این احتمال وجود دارد که اینتل در این رویداد از نسل بعدی پردازنده‌های خود موسوم به Arrow Lake رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دو =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید