جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ایلان ماسک: اگر تولیدکنندگان محتوا اشتراک بلو نداشته باشند، X درآمد آن‌ها را برمی‌دارد

ایلان ماسک می‌گوید شبکه اجتماعی ایکس (X) درآمد تبلیغاتی تولیدکنندگان محتوا را که اشتراک پریمیوم ندارند، برای خود نگه می‌دارد. توییتر که چند وقت پیش از این برنامه خبر داده بود، حدود یک هفته پیش آن را به‌صورت رسمی به اجرا درآورد.

ایلان ماسک می‌گوید تولیدکنندگان محتوا برای کسب درآمد در ایکس باید اشتراک توییتر بلو داشته باشند. در غیر این صورت، درآمد تبلیغاتی آن‌ها در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت. کسانی که می‌خواهند از این پلتفرم به درآمدزایی برسند، علاوه بر اشتراک بلو باید حداقل 500 دنبال‌کننده و در سه ماه گذشته حداقل 15 میلیون بازدید ارگانیک داشته باشند.

مالک توییتر در پست دیگری اعلام کرد که عملکرد برنامه کسب درآمد از این شبکه اجتماعی بسیار فراتر از انتظارات این شرکت بوده است و به همین خاطر شاید در فرایند پرداخت درآمدها تأخیرهایی به‌وجود بیاید. بااین‌حال، این شرکت از پرداخت درآمدهای بزرگ در روزهای آتی خبر داده است.

X به تولیدکنندگان محتوا درآمدهای خوبی می‌پردازد

توییتر حدود یک ماه پیش از برنامه درآمدزایی از نمایش تبلیغات پرده برداشت. ایلان ماسک اندکی بعد مدعی شد که اولین بسته درآمدی تولیدکنندگان محتوا مجموعاً به رقم 5 میلیون دلار رسیده است. بنابراین کاربران باید درآمدهای خوبی را به‌دست آورده باشند.

یکی از این کاربران «بیلی مارکوس»، هم‌بنیان‌گذار دوج‌کوین است که حدود 2.1 میلیون دنبال‌کننده دارد. او پیش‌تر گفته بود که براساس این برنامه واجد دریافت درآمد 37 هزار دلاری شده است. از طرف دیگر، «اندرو تیت»، اینفلوئنسر جنجالی نیز اعلام کرده بود که به 20 هزار دلار درآمد رسیده است.

ایلان ماسک می‌گوید ثبت‌نام در برنامه درآمدزایی برای همه کاربران ممکن است. البته همان‌طور که گفتیم، باید برخی شرایط را رعایت کنید تا به درآمدزایی برسید. یکی از این شرایط داشتن حداقل 18 سال سن است که از پیش‌نیازهای مهم برای این امر محسوب می‌شود. آیا شما هم در توییتر به درآمدزایی رسیده‌اید؟ تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید