جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آیفون ۱۵ اولترا در راه است

آیفون ۱۵ اولترا
آیفون ۱۵ اولترا

آیفون ۱۵ اولترا از ماه‌ها قبل به‌دست فراموشی سپرده شده بود؛ اما اکنون یکی از افشاگران می‌گوید که این گوشی به‌جای آیفون ۱۵ پرو مکس رونمایی می‌شود.

 

آیفون ۱۵ اولترا در راه است با پرو مکس خداحافظی کنید

آیفون ۱۵ اولترا
آیفون ۱۵ اولترا

به گزارش آماج : اپل سال‌ها است که بهترین و حرفه‌ای‌ترین گوشی‌هایش را با پسوند «پرو مکس» دردسترس مشتریانش قرار می‌دهد؛ اما احتمالاً امسال همه‌چیز تغییر می‌کند. یکی از افشاگران در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) می‌گوید ۸۰ درصد مطمئن است که اپل امسال پسوند «اولترا» را برای بهترین مدل آیفون استفاده خواهد کرد.

آیفون ۱۵ اولترا ماه‌ها قبل به دفعات در شایعه‌ها ظاهر شد؛ اما در‌نهایت اکثر افشاگران گفتند که اپل پسوند اولترا را برای آیفون ۱۶ کنار گذاشته است و امسال آیفون ۱۵ پرو مکس را در‌دسترس قرار می‌دهد.

مارک گرمن، افشاگر بلومبرگ، مدتی قبل گفت که احتمالاً در سال ۲۰۲۴ شاهد عرضه‌ی پنج آیفون خواهیم بود و معرفی آیفون اولترا به‌معنی پایان کار آیفون پرو مکس نیست.

آیفون ۱۵ اولترا از ماه‌ها قبل به فراموشی سپرده شده بود، اما اکنون یک افشاگر می‌گوید که این گوشی به‌جای آیفون ۱۵ پرو مکس رونمایی می‌شود.

* مارک گرمن، افشاگر بلومبرگ، مدتی قبل گفت که احتمالا اپل پسوند اولترا را برای آیفون ۱۶ کنار گذاشته است و در سال ۲۰۲۴ شاهد عرضه‌ی پنج آیفون خواهیم بود و معرفی آیفون اولترا به معنی پایان کار آیفون پرو مکس نیست.

* اگر شایعه‌ها رنگ حقیقت به خود بگیرند، گوشی‌های سری آیفون ۱۵ روز ۲۲ شهریور رونمایی می‌شود. احتمالا اپل در یک یا دو هفته‌ی آینده دعوت‌نامه‌ی مراسم آیفون ۱۵ را برای رسانه‌ها ارسال خواهد کرد.

آیفون ۱۵
آیفون ۱۵

گفته می‌شود که گوشی iPhone 15 Ultra نمایشگر بزرگ‌تری از آیفون ۱۴ پرو مکس دارد و از دوربین پریسکوپی با بزرگ‌نمایی ۱۰ برابری نیز استفاده می‌کند.

اپل در فریم دو گوشی آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ اولترا از تیتانیوم استفاده خواهد کرد تا مقاومت دستگاه افزایش و وزنش کاهش یابد. تیتانیوم احتمالاً باعث افزایش قیمت آیفون ۱۵ اولترا درمقایسه‌با آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد شد.

اپل ممکن است در دو گوشی آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ اولترا از پردازنده‌ سه‌نانومتری A17 استفاده کند. A17 پردازنده‌ی پرهزینه‌ای است و احتمالاً روی قیمت موبایل آیفون ۱۵ پرو و اولترا اثر می‌گذارد. یکی دیگر از تغییرات مهم، جایگزینی درگاه لایتنینگ با USB-C خواهد بود. این تغییر در هر چهار مدل از سری آیفون ۱۵ اِعمال می‌شود.

موبایل آیفون
موبایل آیفون

اگر شایعه‌ها رنگ حقیقت به خود بگیرند، گوشی‌های سری آیفون ۱۵ روز ۲۲ شهریور رونمایی می‌شود. احتمال دارد اپل در یک یا دو هفته‌ی آینده دعوت‌نامه‌ی مراسم آیفون ۱۵ را برای رسانه‌ها ارسال خواهد کرد.

لینک نوشته:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 7 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید