جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آنر مجیک 6 دارای قابلیتی برای تعامل با برنامه‌ها از طریق چشم خواهد بود

آنر مجیک 6 با قابلیت تعامل ردیابی چشم، چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3 و ویژگی‌های هوش مصنوعی فراوانی همراه خواهد بود.

به گزارش آماج «جورج ژائو»، مدیرعامل آنر اخیراً در اجلاس اسنپدراگون 2023 کوالکام حضور پیدا کرد و درباره پرچمدار آینده این شرکت یعنی آنر مجیک 6 کمی صحبت کرد و جزئیات شگفت‌انگیزی درباره آن را به اشتراک گذاشت. طبق گفته ژائو، این گوشی دارای ویژگی خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از چشمان خود با دستگاه تعامل داشته باشند.

در طول این جلسه همچنین تصویری نمایش داده شد که به‌طور خلاصه نحوه کار کردن این ویژگی را نشان می‌دهد. در این تصویر شاهد زنی هستیم که با چشمان خود بخشی از برنامه Uber را اجرا می‌کند و سپس با تغییر زاویه دید خود، اپلیکیشن را به‌طور کامل باز می‌کند. آنر از این فناوری به‌عنوان کپسول جادویی (Magic Capsule) یاد کرده است و آن را «تعامل چندوجهی مبتنی بر ردیابی چشم» توصیف می‌کند.

قابلیت ردیابی چشم ‌آنر مجیک 6

با این حال، نحوه کار ویژگی Magic Capsule هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست. ویدیو بالا مشخص می‌کند که این ویژگی هنوز به‌طور کامل عملی نشده است و هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. با این وجود، فناوری ردیابی چشم مزایای بسیار زیادی در زمینه دسترسی به همراه خواهد داشت و می‌تواند در زمان‌هایی که دست کاربران پر است و نمی‌توانند با گوشی خود تعامل داشته باشند، مفید باشد.

این تنها یکی از ویژگی‌های آنر مجیک 6 آینده خواهد بود که همچنین دارای یک دستیار مجازی است که از هوش مصنوعی کوالکام پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با کمک این ویژگی کارهایی مانند جمع‌آوری تمام ویدیوهای دستگاه خود براساس یک معیار خاص یا حتی تولید ویدیو جدید براساس کلیپ‌های خود را انجام دهید.

آنر هنوز به‌طور دقیق اعلام نکرده که گوشی مجیک 6 چه زمانی وارد بازار خواهد شد، اما کوالکام اعلام کرده است که گوشی‌هایی با چیپست پرچمدار جدیدش، یعنی اسنپدراگون 8 نسل 3 در هفته‌های آینده وارد بازار خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

آخرین اخبار
آخرین مقالات
لینک های مفید